Jakie marki kawy możemy kupić w warszawskich hurtowniach online?

kasia
napisany przez Kasia
Jakie marki kawy możemy kupić w warszawskich hurtowniach online?

Kawa jest jednym z najpopularniejszych napojów świata. Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez skorzystania z aromatycznej kawy, która pozwala postawić na nogi. Natomiast, jeśli chodzi o smak czy zapach kawy to większość osób ma swoje, indywidualne preferencje. Znalezienie spełniającej oczekiwania kawy nie sprawia problemu. W hurtowniach można znaleźć kawy różnych marek, które oferują odmienne mieszanki kawy. W poszczególnych mieszankach wykorzystywane są różne rodzaje ziaren.

Czym kierować się przy wyborze kawy mielonej?

Jeśli chce się korzystać z kawy przygotowanej w formie zalewania ją gorącą wodą, trzeba postawić na kawę w wersji mielonej. Do takiej kawy nie potrzeba młynka, gdyż kawa jest zmielona przez producenta. Jeśli chce się pozyskać mieszankę, która przygotowana jest z najlepszych, zmielonych ziaren, można postawić na kawy Arabica. W warszawskich hurtowniach, których oferta dostępna jest, także w Internecie można zdecydować się między innymi kawy marki Lavazza. Jest to jedna z najlepiej ocenianych marek kaw dostępnych na polskim rynku.

Lavazza Qualita jest w stanie zapewnić:

 • przyjemny aromat,
 • słodki smak ,
 • niską zawartość kofeiny,
 • owocowo-kwiatową nutę.

Kawa jest przygotowana ze 100% wysokiej jakości ziaren arabiki. Ciekawa mieszanka ziaren wykorzystywanych do przygotowania kawy sprawia, że jest ona w stanie trafić w gust wielu smakoszy.

Do popularnych marek kaw, które dostępne są w hurtowniach online, zalicza się również Jacobs Kronung. Mielona kawa Jacobs jest bardzo popularna wśród polskich miłośników kawy. Do jej zalet można zaliczyć:

 • uniwersalność zastosowania,
 • przystępną cenę,
 • dobrą jakość ,
 • ciekawy aromat.

Kawa jest kompozycją ziaren Arabika oraz Robusta. Taka mieszanka pozwala zapewnić głęboki smak. Dodatkowo w kawie można wyczuć specyficzną kwasowość, która jest charakterystyczna dla ziaren Robusta.

Mielona kawa dostępna w puszcze to Pellini Top. Jest to flagowa mieszanka marki Pellini, która jest przygotowywana ze 100% ziaren gatunku Arabika. W mieszance stosowanych jest osiem różnych odmian ziaren. Lekkie wypalenie zastosowane podczas produkcji pozwala zapewnić łagodny oraz subtelny smak. Jest to intensywna kawa, która odpowiadać będzie szczególnie miłośnikom mocniejszego posmaku kawowego.

Jakie ziarniste kawy można znaleźć w warszawskich hurtowniach online?

Jeśli zamierza się pozyskać kawę, którą samodzielnie będzie się mielić, wówczas trzeba postawić na ziarniste wersje kawy. Gdy chce się pozyskać kawę najwyższej jakości warto decydować się na kawy przygotowane ze 100% ziaren Arabika. Kawy z takich mieszanek to szlachetny smak i brak posmaku gorczycy.

Do takich kaw można zaliczyć Tchibo Barista, która oferuje:

 • kremowy, delikatny smak,
 • wyraźną nutę owocową ,
 • tradycyjny sposób prażenia.

Ta wersja kawy marki Tchibo jest w stanie zapewnić średnią intensywność smaku.

Jeśli chce się w hurtowni online pozyskać mieszankę arabiki i robusty można zdecydować się na Dallmayr Espresso d’Oro. Kawa zapewnia wyjątkowy smak, który łączy dużą intensywność, lekką goryczkę oraz owocowy posmak.

Kliknij w link i zobacz jakie jeszcze kawy możesz znaleźć w internetowej hurtowni kawy i herbaty spozywczo.pl.

Materiał zewnętrzny

Opinie 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *