Szklarnie ogrodowe 3×4 – solidne i stabilne konstrukcje

kasia
napisany przez Kasia

Szklarnie ogrodowe o wymiarach 3×4 m to modele polecane dla osób, które chcą obok domu lub na działce ustawić nowoczesne i funkcjonalne tunele, dające możliwość samodzielnej uprawy warzyw i ziół. W sytuacji kiedy działka jest niewielkich rozmiarów i budowa dużego tunelu nie wchodzi w grę – małe, ale praktyczne szklarnie o wymiarach 3×4 m sprawdzą się idealnie na potrzeby domowników.

Szklarnie 3×4 m – własny, przydomowy namiot do uprawy warzyw i ziół

Niezależnie od tego czy jest się profesjonalistą w uprawie domowych warzyw i ziół, czy dopiero zaczyna się to robić – w każdym z tych przypadków wybór dobrej, solidnej szklarni jest polecanym rozwiązaniem.

Szklarnia Dacznaja Trioszka

Szklarnia Trioszka o wymiarach 3×4

Szklarnia o wymiarach 3×4 m pozwala w praktyce na uprawę na powierzchni ok. 12 m2, a jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwa w ustawieniu nawet na niewielkiej działce. Z powodzeniem można w niej uprawiać zarówno warzywa, jak i owoce, zioła oraz kwiaty i rośliny dekoracyjne.

Poliwęglan, jako wiodący materiał, cieszący się popularnością w ostatnich latach, zapewnia optymalne warunki do rozwoju i pozwala przedłużyć okres upraw nawet o kilka miesięcy. Dzięki temu nie ma obaw o to, że zmienne warunki pogodowe pokrzyżują nam plany w zakresie upraw, a same zbiory będą znacznie mniejsze niż oczekiwaliśmy.

Gdzie kupić dobre tunele 3×4 z poliwęglanu?

Szukając dobrego tunelu na działkę, który będzie solidny i trwały i nie dostarczy nam niemiłych niespodzianek w postaci uszkodzeń – warto sprawdzić ofertę renomowanego sklepu internetowego – https://sklep.arlengroup.pl/szklarnie-3×4. Dostępne są w nim tunele z poliwęglanu o wymiarach 3×4, które są doskonałą propozycją dla osób, które nie dysponują dużą działką, ale nie chcą rezygnować z przydomowej uprawy.

Konstrukcje poliwęglanowe doskonale sprawdzają się w szklarniach przydomowych i są inwestycją na wiele lat.

Z jednej strony zapewniają niezbędne warunki do wegetowania roślin, a z drugiej wpisują się w nowoczesny wygląd, są estetyczne, trwałe, solidne i skutecznie ograniczają dopływ szkodliwych promieni UV. Wykonany w ten sposób tunel nie niszczy się ani na skutek działania silnych wiatrów, ani w efekcie zalegania na nim znacznej warstwy śniegu. Nie ma też konieczności demontażu na okres zimowy, co ogranicza nakłady pracy.

Całkowita waga namiotu ogrodowego zależy od danego modelu, ale standardem jest lekkość konstrukcji przy jej jednoczesnej stabilności i trwałości, dzięki czemu raz kupiony tunel może z powodzeniem służyć przez wiele lat.

Wszystkie szklarnie w wersji podstawowej posiadają wymiary 3×4 metry, ale można je powiększyć o kolejne segmenty, jeśli z czasem uznamy np. że ogrodnictwo stało się naszą pasją i potrzebujemy na nią znacznie więcej miejsca.

Wybór niedrogiego, ale solidnego tunelu na działkę obok domu to okazja do uprawy własnych warzyw i ziół, które są nie tylko smaczniejsze, ale i znacznie zdrowsze. Jeśli do tej pory ograniczał nas metraż działki – teraz nie stanowi to problemu, ponieważ na rynku można znaleźć szklarnie, które z powodzeniem ustawimy już na niewielkiej przestrzeni obok domu.

Opinie 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *